EN   RU   LV     
LATVIJAS KRIEVU SAVIENīBA  
Pašvaldību vēlēšanas  
Eiropas Parlaments  
  Partneri un saites

Meklēšana un abonēšana  
Humors  

Sākumlapa > Tatjanas Ždanokas Eirodienasgrāmata

Tatjanas Ždanokas Eirodienasgrāmata
Vīzas
Neticami ilgi – gandrīz gadu - turpinājās Vīzu kodeksa teksta saskaņošana ar ES Padomi. Šonedēļ Cilvēktiesību komitejā tika apkopoti šīs savdabīgās tirgošanās rezultāti. Dažos gadījumos rezultātam patiesi piemīt aritmētiska izteiksme. lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 22632)

Kontinents
Šonedēļ Briselē dīvainā kārtā krustojās cits ar citu trīs Eiropas kontinenta sāpju punkti - no trim dažādām šī visnotaļ cietušā kontinenta daļām. Baski – no Eiropas rietumiem. Ungāri – no Eiropas centra. Osetīni – no Eiropas austrumiem. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 23884)

Skola
Šoreiz es tikos ar Rīgas 71. skolas, kas atrodas Iļģuciemā, vecāko klašu skolniekiem. Stāstīju par Eirosavienību un mūsu dzīves peripetijām tajā. Tikšanās priekšvakarā mani pārņēma šaubas, vai neesmu zaudējusi pasniedzējas iemaņas. lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 23816)

Politiskās paslēpes
Termins «politiskās spēles» ir alegorisks. Tomēr bieži to var lietot arī tiešā nozīmē. Visos jautājumos, kas attiecas uz cilvēktiesību ievērošanu Eirosavienības valstīs, tiek spēlētas politiskās paslēpes. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 23890)

Nedz mūsējiem, nedz jūsējiem
Šodien balsošana nepadevās… Sesijas nedēļā vienā un tai pašā stundā - ap pusdienlaiku lielajā zālē sanāk visi deputāti un sākas balsošana. Pārējā laikā tur sēž tikai tie, kas piedalās debatēs lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 24118)

Pirkstu nospiedumi
Pirmdien Pilsonisko tiesību komitejā mēs vinnējam balsošanu par pirkstu nospiedumiem. Piedāvātais variants ieviest tos bērnu pasēs, sākot ar 6 gadu vecumu, nozīmēja ne tikai morālus zaudējumus ģimenēm, bet arī materiālus. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 24206)

9/11
Šodien 11. septembris (9/11) - septītā gadadiena kopš sabruka torņi-dvīņi Ņujorkā. Mans kolēģis itāļu eirodeputāts Džuljeto Kjēza pagājušonedēļ priecīgi paziņoja man, ka viņa dokumentālā filma "9/11. Izmeklēšana no nulles" ir pārtulkota uz krievu valodu un tiks demonstrēta Krievijas Pirmajā kanālā. Šo filmu angļu variantā es redzēju februārī, kad notika tās pirmizrāde Eiroparlamentā lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 24619)

Naktsputni
Strasbūras sesijas laikā parlamenta darba grafiks ir šāds: pirmdien, otrdien un trešdien – līdz pusnaktij, un tikai ceturtdien – līdz pieciem vakarā lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 24855)

Grupa
Dažs izturas pret to ar līdzjūtību, cits apskauž, bet fakts paliek fakts: eirodeputāti visu laiku pavada ceļā lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 24580)

Komisārs
Eirosavienībai kaut kā neveicas ar tieslietu, brīvības un drošības lietu komisāru. Sākumā, 2004. gadā, kandidējot uz šo amatu, ar troksni izgāzās Itālijas politikas veterāns Roko Butiljone lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 25677)

Nelegālie imigranti un kiriliskais raksts
Rīt, piektdien, es došos nevis uz mājām, bet uz Eiropas Cilvēktiesību līgas konferenci Parīzē lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 25290)

Eiropas Padomes noslēpumi
Pilsonisko tiesību komiteja uz šo pirmdienu nozīmēja klausīšanos par pieejamības Eirosavienības dokumentiem problēmu lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 24424)

Lobētāji un blēži Eiroparlamentā
Pirmdiena fiziski man ir smaga diena: lai ap pulksten 6 no rīta varētu būt lidostā, es pieceļos pulksten piecos lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 24936)

Tolerances šalle no Igaunijas
Ceturtdienas vakars ir piemērots laiks tam, lai eirodeputāte atvērtu savu dienasgrāmatu un apkopotu nedēļas rezultātus lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 24427)Valstī, kurā 38% iedzīvotāju izmanto krievu valodu kā ģimenes galveno valodu, nav darbību, kuras vēl vairāk sekmētu sabiedrības dezintegrāciju, kā nepārtraukti mēģinājumi likvidēt skolēnu izglītību krievu valodā, kura eksistē jau desmitiem, ja ne sim... lasīt tālāk >>


šo vārdu nezin ASV Valsts Departamentā, jo sagatavodami Sergejam Lavrovam dāvanu no Hilarijas Klintones, viņi nepareizi pārtulkoja angļu «reset» kā «pārslodze»... lasīt tālāk >> (18) (Izlasīja: 68288)Sākumlapa  Mājas lapas karte Meklēšana un abonēšana Izdrukāt Nosūtīt vēstuli
  
Top.LV
Rambler's Top100