EN   RU   LV     
LATVIJAS KRIEVU SAVIENīBA  
Pašvaldību vēlēšanas  
Eiropas Parlaments  
  Partneri un saites

Meklēšana un abonēšana  
Humors  

Sākumlapa > Humors > Anekdotes

Humors
Anekdotes
Mes izsludinam anekdošu konkursu!
Kādreiz bija laiki, kad politiskās anekdotes viens otram čukstēja ausī, vai atceraties? Tagad tautas mutvārdu daiļradei aizliegums ir noņemts, ceļš anekdotēm attīrīts. Tā, ka lūdzu uz kara takas anekdošu sacerētāji!
Tēma: politiskā dzīve, Latvijas politiķi un lai tas jums neliekas dīvaini, gaidām ari anekdotes par Latvijas krievijas savienību.

Jūsu labākās anekdotes mēs izvietosim mājas lapā!
Atsūti mums savu anekdoti!


Atsūti mums savu anekdoti!
Vārds:
E-mail:
Telefons:

  
 1. Blondīne & Rudmate stāw katra sawā upes krastā. Pēxšņi Rudmate prasa Blondīnei : R.-Kā war tikt otrā krastā? B.-Tu jau esi otrā krastā!

  Autors: EwaSy

  Balsu skaits: 929Balsot !

 2. -Dieviņ, kas tev ir 10000000 gadu? -tas man ir kā mirklis... -Dieviņ, kas tev ir 10000000$? -tas man ir kā grasis... -Dieviņ, dod man šo grasi! -vienu mirklīti...

  Autors: Tīna

  Balsu skaits: 892Balsot !

 3. Saeimas Ētikas komisijas sēde. -- Tabūna kungs, vai jūs atzīstat, ka dzērumā atnācāt uz PCTVL frakcijas sēdi? -- Protams, atzīstu. Uz skaidru galvu man tāda doma pat prātā neatnāktu.

  Autors:

  Balsu skaits: 1010Balsot !

 4. Liftā brauc Elita Veidemane un Jānis Vanags. Pēkšņi lifts apstājas. -- Svētais Tēvs, kā jūs domājat, ja ar motoru kaut kas nopietns, vai tad mēs kritīsim lejup vai otrādi – lidosim augšup? – interesējas Veidemane. -- Tas būs atkarīgs no tā, kādu dzīvi jūs dzīvojusi, mana meita, -- atbildēja Vanags.

  Autors:

  Balsu skaits: 1017Balsot !

 5. Zinātnieki strīdas kam ir vislielākais ātrums? Pirmais saka:atbalsij- kad saka vārdu tad atsaucas. Otrais saka: gaismas slēdzim- piespied un iedegas gaisma. Trešais saka: nekā, vieslielākais ātrums ir cuarejai, kad piemetas tad nepaspēj ne vārdu pateikt, ne gaismu izslēgt.

  Autors: anita

  Balsu skaits: 903Balsot !

 6. Narkomāns ēd sēkliņas,pēkšņi viņam viena nokrīt!Narkomāns paskatās uz sēkliņu un saka: Ei tu,fiksi nāc atpalaļ!kam saku? nāc tak tu atpakaļ! sēkliņa nenāk un Narkomāns sēkliņai uzber virsū visas sēkliņas un nikni saka: Jūs,atnesiet man to atpakaļ!!!!

  Autors: mada

  Balsu skaits: 1312Balsot !

 7. Kas ir gaismas ātrums? Tas ir laika sprīdis, kurā jūs pagūstat izņemt no ledusskapja alus pudeli, pirms paspējusi iedegties lampiņa.

  Autors:

  Balsu skaits: 945Balsot !

 8. Divos naktī policijas dežurantam zvana telefons. Kāds vīrietis jautā: - Sakiet, lūdzu, cikos tiek atvērts vīnu veikals? - Desmitos! Pulksten četros atkal tas pats vīrietis: - Vai jūs nepateiktu, cikos tiek atvērts vīnu veikals pilsētas centrā? - Desmitos no rīta! Sešos viņš zvana atkal, tikai tagad knapi spēj parunāt: - Sssakiet, lllūdzu... - Ko, KO?! Cikos atvērsies?! DESMITOS! Laikam nevarat nociesties, lai tiktu iekšā un pēc iespējas ātrāk varētu piedzerties kā lops?! - Nēēē, es gribētu tikt no turienes ārā...

  Autors:

  Balsu skaits: 948Balsot !

 9. Vīrietis atnāk uz restorānu un saka oficiantam: - Pudeli degvīna, lūdzu, un vēl kaut ko pēc jūsu ieteikuma! - Tā arī pierakstīsim – divas pudeles degvīna!

  Autors:

  Balsu skaits: 984Balsot !

 10. Kara pirmā diena. Vācieši ieņem Igauniju. Kara otrā diena. Krievi atbrīvo Igauniju. Kara trešā diena. Vācieši ieņem Igauniju. Kara ceturtā diena. Krievi atbrīvo Igauniju. Kara piektā diena. Igauņu robežsargiem tiek izziņota trauksme.

  Autors:

  Balsu skaits: 940Balsot !

 11. Dialogs restorānā: - Oficiant, atnesiet man duci austeru, bet lai tās būtu ne īpaši lielas un arī ne īpaši mazas. Un arī ne ļoti treknas. Un noteikti svaigas! Ātrāk, ātrāk, es taču steidzos! - Klausos, cienītais! Gribēsiet ar pērlēm vai bez?

  Autors:

  Balsu skaits: 948Balsot !

 12. Kāds tūrists ārzemēs apmeties lētā viesnīcā, kur tualete, protams, atrodas koridorā. Brīdī, kad no ārzemju labumiem sasāpējies vēders, viņš metas uz tualeti un secina, ka tur aizņemts. Apskrien arī visus pārējos stāvus, bet visur durvis ciet. Viņš pavisam nelaimīgs atgriežas istabiņā un pamana puķpodu. Vajadzības spiests, viņš vispirms uzmanīgi izņem puķi no zemes, izdara savu darāmo un tad noliek visu vietā. Pēc mēneša no viesnīcas pienāk vēstule: “ Dārgais …… kungs! Šeit pie jums vēršas viesnīcas personāls. Jums jau iepriekš viss tiek piedots, tikai uzrakstiet mums, lūdzu, KUR jūs TO izdarījāt!”

  Autors:

  Balsu skaits: 1035Balsot !Valstī, kurā 38% iedzīvotāju izmanto krievu valodu kā ģimenes galveno valodu, nav darbību, kuras vēl vairāk sekmētu sabiedrības dezintegrāciju, kā nepārtraukti mēģinājumi likvidēt skolēnu izglītību krievu valodā, kura eksistē jau desmitiem, ja ne sim... lasīt tālāk >>


šo vārdu nezin ASV Valsts Departamentā, jo sagatavodami Sergejam Lavrovam dāvanu no Hilarijas Klintones, viņi nepareizi pārtulkoja angļu «reset» kā «pārslodze»... lasīt tālāk >> (18) (Izlasīja: 68335)Sākumlapa Mājas lapas karte Meklēšana un abonēšana Izdrukāt Nosūtīt vēstuli
  
Top.LV
Rambler's Top100