EN   RU   LV     
LATVIJAS KRIEVU SAVIENīBA  
Pašvaldību vēlēšanas  
Eiropas Parlaments  
  Partneri un saites

Meklēšana un abonēšana  
Humors  

Sākumlapa >

"Dienas foto : 26. martā tika izlozēti EP deputātu kandidātu sarakstu numuri. LKS ir saraksts Nr. 12
Tatjana Ždanoka turpinās strādāt Eiropas Brīvās alianses frakcijā
Otrdienas Eiropas Brīvās alianses frakcijas sēdes darba kārtībā netika iekļauts jautājums par Tatjanas Ždanokas dalību šajā politiskajā grupā lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 2093)

Valoda līdz Kijevai novedīs
Latvijas krieviem būs skaidrs, ka Eiropas Savienība neaizsargās viņu tiesības. Kopš 2004. gada neviena no diskriminācijas normām netika atcelta. Arī pēc globālās ekonomiskās krīzes sākuma Eiropā arvien lielāku popularitāti iegūst radikālie nacionālistiskie spēki. Tas, ka Kijevā pie varas atrodas radikāli noskaņotie nacionālistiskie spēki un demokrātiskās vēlēšanās vēl nav notikušas, nemaz neliedza ES vadībai parakstīt līgumu par politisko asociāciju ar Ukrainu. Rodas iespaids, ka Eiropa, kas pati kļūst arvien radikālāka, atbalsta spēkus, kas apspiež krievvalodīgo tiesības ģeopolitisko interešu dēļ. Vai šādai Eiropai var ticēt un cerēt par to, ka tā mēģinās aizstāvēt mazākumtautības? Par to ir lielas šaubas lasīt tālāk >> (2) (Izlasīja: 2569)

Reģistrēts LKS saraksts EP vēlēšanām
Sarakstā ir 10 vīrieši un 4 sievietes; 13 no 14 kandidātiem ir augstākā izglītība lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 2699)

Aicinājums latviešu inteliģencei
Mēs aicinām latviešu inteliģenci izmantot savu autoritāti un izteikt savu ietekmīgo vārdu par izglītības problēmām IZM, valdībai un LR Saeimai. Mēs iestājamies par apmācību minoritāšu skolās pārsvarā mātes valodā, kā solīja LTF (1989.g. LTF programma, 8.4.punkts) lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 2630)

  Jaunumi   28.07.2014


Valstī, kurā 38% iedzīvotāju izmanto krievu valodu kā ģimenes galveno valodu, nav darbību, kuras vēl vairāk sekmētu sabiedrības dezintegrāciju, kā nepārtraukti mēģinājumi likvidēt skolēnu izglītību krievu valodā, kura eksistē jau desmitiem, ja ne sim... lasīt tālāk >>


šo vārdu nezin ASV Valsts Departamentā, jo sagatavodami Sergejam Lavrovam dāvanu no Hilarijas Klintones, viņi nepareizi pārtulkoja angļu «reset» kā «pārslodze»... lasīt tālāk >> (14) (Izlasīja: 39512)Sākumlapa  Mājas lapas karte Meklēšana un abonēšana Izdrukāt Nosūtīt vēstuli
  
Top.LV
Rambler's Top100