EN   RU   LV     
LATVIJAS KRIEVU SAVIENīBA  
Pašvaldību vēlēšanas  
Eiropas Parlaments  
  Partneri un saites

Meklēšana un abonēšana  
Humors  

Sākumlapa > Viedoklis

Viedoklis
T. Ždanokas atbilde finanšu ministram A. Vilkam par eiro ieviešanas svinēšanu
Atbildot uz Jūsu 05.09.2013. ielūgumu piedalīties Eiropas Komisijas ceļojošās izstādes „Eiro – mūsu valūta” svinīgajā atklāšanā Rīgā šo ceturtdien, es publiski paziņoju, ka nevaru pieņemt šo priekšlikumu. Es neuzskatu par iespējamu svinēt eirokrātu un globālo korporāciju uzvaru pār Latvijas tautas suverenitātes principu, pār Latvijas iedzīvotāju interesēm un pār viņu konstitucionālām tiesībām izteikt savu gribu referendumā lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 10803)

Rakstveida paskaidrojumi par likumprojektu "Grozījumi Pilsonības likumā"
Pēc iepazīšanās ar Centrālajai vēlēšanu komisijai sniegtajiem atzinumiem par likumprojektu „Grozījumi Pilsonības likumā”, kā arī ievērojot to, ka CVK lēmums varētu būt nelabvēlīgs Likumprojekta iesniedzējiem, pamatojoties uz Administratīvā procesa likuma 62.panta pirmo daļu, iesniedzēju vārdā tiek sniegti rakstveida paskaidrojumi lietā lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 12442)

Aleksandrs Gurins. Lielās krāpšanas hronika
Patlaban Latvijas iedzīvotāju sadalījuma šķirās piekritēji skaļi bļauj: nekāda pilsonības nulles varianta nevar būt! Bet pirms LR neatkarības atjaunošanas jaunās politiskās elites pārstāvji pielika ne mazums pūļu censdamies pierādīt: nekādu tiesību ierobežojumu nebūs, nākamie ierobežojumi ir mīts, ar kuru krievus iebaida riebīgie šovinisti, neatkarības pretinieki lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 16031)

...bet cirks palika
Nedēļas galvenais notikums – Tautas Partijas iziešana no valdības. Sens joks tagad skan savādāk: «klauni aizbrauca, bet cirks palika». Dombrovska valdība turpinās strādāt, bet «tautas» eksministri pārvietosies uz Saeimu, kur atsāks īstenot opozīcijas populistisko priekšvēlēšanu programmu lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 17750)

Citādi būs pilnīga Šengena...
Iedomāsimies, ka kāds zemnieks ir nonācis parādā bankai. Atdot naudu viņš nav spējīgs, glābt viņu spēj tikai jauns kredīts. Bet banka pieprasa: lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 22517)

KĀDĒĻ MĒS NEATBALSTĪJĀM DOMBROVSKI?
Dombrovski, kas spētu sacelties pret ārvalstu kapitāla diktātu, mēs vēl varētu atbalstīt, bet padevīgu kapitulantu – nekad. lasīt tālāk >> (7) (Izlasīja: 19038)

Filmas beigas
Nu jau var oficiāli uzskatīt, ka Latvijas nacionālās neatkarīgās valsts pastāvēšanas laikam ir pienākušas beigas. Paldies visiem. lasīt tālāk >> (2) (Izlasīja: 16860)

Pie mums viss ir caur NATO
Apstākļos, kad valdība ir spiesta samazināt izdevumus nākamā gada budžetā, pie mums pa kluso zeļ un plaukst nozare, kurai nākamgad ne tikai samazinās, bet vēl palielinās izdevumus un aizvien palielinās tos arī turpmāk lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 17364)

Nepilsonis – cilvēks mums līdzās
Pagājušajā nedēļā Saeimā tika izskatīts frakcijas PCTVL iesniegtais likumprojekts, kas paredzēja piešķir Latvijas nepilsoņiem tiesības vēlēt un tikt ievēlētiem pašvaldībās. Tika teiktas runas, tika spiestas pogas… un viss palika pa vecam lasīt tālāk >> (4) (Izlasīja: 18518)

Molotovs un Ribentrops nav vainīgi!(par 23. augusta «pensiju» referendumu)
Protams, visas mūsu šīsdienas problēmas var pasludināt par pirms 70 gadiem parakstītā pakta sekām. Bet kā tad izskaidrot to, ka šīs sekas nav vienādas visām trim Baltijas māsām? lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19216)

Kas noticis, nekas nav noticis...
Latvijā gandrīz nepastāv ražotņu, kur tiek izmantotas zinātniski kapacitatīvas tehnoloģijas, zinātne ir tuvu sabrukuma robežai lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20002)

Vladimirs Buzajevs: Cik zinātnieku ir nepieciešams Latvijai?
Uzreiz pateikšu: Latvijas zinātnei nav īpaši paveicies. Tā attīstījās galvenokārt tajā laikā, kad Rīga, kura devusi visai pasaulei pazīstamus zinātniekus Keldišu un Canderu, rūpnieciskās attīstības ziņā ieņēma trešo vietu lielajā ziedošā Impērijā. Starp citu, Latvija ieguva savu Zinātņu akadēmiju visai zīmīgajā 1946. gadā. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 18722)

Par tiesībām uz cilvēka cienīgām vecumdienām!
PCTVL aicina savus atbalstītājus parakstīties par grozījumiem likumā "Par valsts pensijām" lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 18307)

Kādēļ Latvijā notika «lietussargu revolūcija»?
Latvijas ekonomika aizvien vairāk atgādina autobusu, kas brauc pilnā ātrumā, nešķirojot ceļus. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20195)

Vai tā ir tīša PCTVL pozīcijas sagrozīšana?
Laikraksta „Diena” komentētājs Askolds Rodins savas publikācijas «PCTVL centība» („Diena”: 2007.20.08.) pēdējā rindkopā raksta par PCTVL Valdes aicinājumu, kas adresēts Krievijas Valsts Domes deputātiem un ir saistīts ar paredzamo robežlīguma ratifikāciju lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19861)

Kaislības ap Prezidentu
Masu saziņas līdzekļos turpina apspriest jaunā Valsts Prezidenta ievēlēšanu, kā arī Valda Zatlera priekšrocības un vājās puses. Par to pašu tēmu mēs sarunājamies ar LR 9. Saeimas deputātu Miroslavu Mitrofanovu. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19096)

Neļausim Tallinas scenārijam atkārtoties Rīgā!
Pieminekļa Atbrīvotājiem liktenis ir tautas rokās : Neļausim Tallinas scenārijam atkārtoties Rīgā! lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19449)

Atbalstīsim referendumu! Tā ir iespēja padzīt oligarhus no politikas
Parakstoties par referendumu, Jūs pateiksiet „nē!” šīs valdības nodemonstrētajai visatļautībai un nekompetencei! lasīt tālāk >> (1) (Izlasīja: 19575)

Latvija, kas neeksistē
Tas, no kā tik dikti baidījās nacionālpatrioti, ir noticis – Latvijas valsts varētu beigt pastāvēt ... bet ne jau to iemeslu dēļ, kurus viņi paši nemitīgi minēja. Nē, pasaules kartē paliks valsts ar nosaukumu “Latvija”, bet kādā gan mērā šis nosaukums saskanēs ar savu saturu? lasīt tālāk >> (17) (Izlasīja: 21318)

Miroslavs Mitrofanovs: Būt par kreiso nav negods
Mūsu mazās Briseles vēstniecības pamatmisija ir kontaktu nostiprināšana ar Eiropas politiķiem. Šodien mūsu partija realizē sevi kā sadarbības un radīšanas partija. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20019)

Juris Sokolovskis: Nesūdzies par likteni - ņem to savās rokās
Vai ir iespējams atņemt cilvēkam ar zemiem ienākumiem 50-60 tūkstošus eiro? Mūsu valstī – bez jebkādām grūtībām! Vienkārši ir jāpieņem tāds likums par īpašuma denacionalizāciju nelielas ieinteresēto personu grupas labā, kas atņemtu lielu naudu, liedzot 70 000 ģimenēm iespēju privatizēt dzīvojamo platību. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 18747)

Spriedums Ždanokas lietā: padarīta par upuri demokrātijas triumfa labad
Spriedums visumā ir pieteicējai negatīvs. No pirmā acu uzmetiena tas izskatās neloģisks un pat absurds. Spriedums pamatojas uz vēsturiskās atriebības un vainīguma prezumpcijas principa. lasīt tālāk >> (73) (Izlasīja: 30297)

Kam stažēšanās Eiroparlamentā negāja par labu
Martijans Bekasovs (ilggadējais daudzu sasaukumu LR Saeimas deputāts no LSP) sociālistu partijas kongresā teica, ka Eiroparlamenta deputāte Tatjana Ždanoka “iestājās galēji labējā “zaļo” frakcijā, kurā ir pārstāvēti mazo tautu nacionālisti.” lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20598)

Apcerot vecā gada notikumus ...
Latvija varēja, bet neieguva ekonomisko labumu no Krievijas gāzes tranzīta uz Vāciju; neatjaunoja neattīrītās naftas tranzītu caur Ventspils cauruļvadu. Latvija varēja, bet nepieņēma lēmumu par mūsu karaspēka izvešanu no Irākas, kaut gan šādu lēmumu pieņēma jau vairāk nekā puse valstu lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19242)

“Skaista” ir dzīve Latvijā
Latvijā ir pienākuši laiki, kad tiek pastrādāta ļaundarība, valda netiklība un nabadzība, zeļ cinisms, korupcija un viltus. Ielās šad tad atskan šāvieni, kauc bremzes un ir dzirdāmi upuru spalgie kliedzieni. Vienam tiek atņemta dzīvība, citam - dzīvoklis, manta vai nauda, vēl kādam - nevainība, bet citam – viss kopā. lasīt tālāk >> (13) (Izlasīja: 20780)

Kalvīša valdības impotence
Vietējā krievu presē visai vētraini apsprieda jaunumu par valdības komisijas izveidošanu ar mērķi saskaitīt “kaitējumu, kuru bija nodarījusi padomju okupācija”. Lūk, vēl viens nedraudzīgs solis, kuru valdība spēra attiecībā pret Krieviju. Gribētos aizstāvēt Kalvīša k-ga godu, kurš šajā gadījumā ir absolūti nevainīgs. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19614)

Aivars Endziņš: starp Ribentropu un Molotovu.
Satversmes Tiesas priekšsēdētājs Endziņa kungs ir ekstra klases jurists, kurš bieži uzdrošinājās pasludināt spriedumus, kas bija pretrunā ar Saeimas un valdības gribu. Šāda uzvedība ir visai netipiska bijušajam LU kompartijas organizācijas vadītājam. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20387)

Geji, gājieni un cilvēktiesības
Jebkuram, kas darbojas organizācijā, kuras ideoloģija ir cilvēktiesību aizsardzība, būtu jārēķinās ar toleranci attiecībā pret seksuālajām minoritātēm. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 21226)

Pārdomas pēc Francijas referenduma
Beidzot ir noticis tas, kas tik ļoti biedēja Eiropas intelektuālo eliti! Eiropas Konstitūciju noraidīja to divu valstu iedzīvotāji, kuras sastāda Eiropas Savienības kodolu. Francūži un holandieši teica Konstitūcijai “nē”! lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19961)

Kam un kādēļ ir vajadzīga “kristīgā mācība” skolā?
Tramvajā kāda padzīvojusī kundze, turēdama rokās reklāmas bukletu, uzstājīgi cenšas pierunāt cilvēkus balsot par Latvijas Pirmo partiju. Lūk, ar viņiem ir pats Dievs tas Kungs un eņģeļu pulki. “Cik tad jums Šlesers par to samaksāja?!” nenociezdamās, skaļi vaicā cita paveca kundze. Atbilde ir skaidra. Necik. Pirmā kundze strādāja aiz pārliecības. Šī vienkāršā aina demonstrē mums “mācītāju” stratēģiskās un taktiskās domāšanas dziļumu, jo “mācītāji” aktīvi “apgūst” mūsu izglītības sistēmas ienesīgās teritorijas, iesizdami pāļus fundamentā, uz kura viņi grasās celt savu nākamības uzplaukumu. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19854)

Nauda nenes laimi
Visnepatīkamākā lieta ir aģitēt par kaut ko avīzē, kas iznāk klajā vēlēšanu dienā. Esmu pārliecināts, ka visi pilsoņi, kas ir šī laikraksta lasītāji, jau paspēja nobalsot par PCTVL. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19519)

Uz ko tēmēja strēlnieki?
Milzīga ir latviešu sarkano strēlnieku loma, izcīnot lielinieku (boļševiku) uzvaru Pilsoņu karā. Var pat apgalvot, ka bez viņu dalības cīņas iznākums būtu pavisam citāds. Tieši latvieši ne reizi vien glāba Padomju varu. Kādēļ viņi to darīja? lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 22712)

Eiroparlaments akceptēja Eirosavienības Konstitūcijas referāta tekstu
Referāta tēzes, kuras atspoguļo dažādu valstu attieksmi pret jauno Konstitūciju, tika atbalstītas pamatvilcienos. Tomēr neiztika bez debatēm, pie tam visai negaidītā un sasprindzinātā formā. Bet par to mazliet vēlāk. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20606)

ES trīs pieejas imigrantiem no “trešajām valstīm”
Eiropas Savienībā eksistē trīs pieejas imigrantu no “trešajām valstīm” pieplūdes problēmai. Šo pieeju piekritēju sadalījums tikai daļēji sakrīt ar partiju kreiso un labējo sadali. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19853)

Mūsu deputāte atbalsta sarunu uzsākšanu ar Turciju
Eiropas politiskās dzīves nedēļas galvenais notikums – Eiroparlaments atbalstīja sarunu uzsākšanu ar Turciju par šīs valsts iestāšanos Eiropas Savienībā. Protams, Eiroparlamentam nav tiesību diktēt savu gribu ES valstu valdību vadītājiem, kuriem vēl ir jāpieņem galīgo lēmumu par sarunām. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19858)

Uzvaras 60- tās gadadienas svinībās Baltijas valstu prezidenti būs nevietā.
Krievijas Valsts dome uzstājās ar paziņojumu sakarā ar 60 gadu jubileju kopš Baltijas valstu atbrīvošanas no nacistiskās okupācijas. Paziņojums izsauca sašutuma vētru atbrīvotajās valstīs, jo šo valstu augstākajām amatpersonām ir pilnīgi nepieņemami, ka vārds “atbrīvošana” tiek minēts kopā ar vārdiem “padomju karaspēks”. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20242)

Green/EFA iebilst pret sešiem komisāru amatu kandidātiem
Apspriežot Barozo piedāvātās komisijas sastāvu Zaļo/Eiropas brīvās alianses grupai (Green/EFA) bija iebildumi pret sekojošiem Barozo “pirmās” komisijas ministriem: lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19320)

Eirokomisija aizstāv nepilsoņus
Šonedēļ Eiropas Parlamentā eksaminēja nākamos eirokomisārus. Komisāri ir tie paši ministri, bet tikai Eiropas līmeņa. Patlaban tiek sastādīta ES jaunā valdība, kura saucās Eiropas Komisija. Topošie komisāri tiek pārbaudīti – viņiem ir jāatbild uz deputātu jautājumiem. Procedūra saucās “noklausīšanās” un pēc savas būtības ir daudzas stundas ilgstošas un nogurdinošas sacensības. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 19649)

Dusmu pūces un rāvēji
Dziļi maldīgs ir plaši izplatītais uzskats , ka Latvijā ir pārāk daudz politisko partiju. Patiesībā, ja neņemt vērā krievvalodīgo opozīciju, visus latviešu politiķus var sadalīt divās nometnēs, kuru pārstāvji pēc kārtas pārņem varu viens no otra – līdzīgi tam, kā tas notiek kādā no vecajām demokrātijām, piemēram, ASV. Vajag tikai mācēt sadalīt politiķus grupās – viņi paši cītīgi slēpj savu patieso partijas piederību. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20012)

Kas no mums ir izpētījis likumu “Par dzīvojamo telpu īri”?
Konflikta būtību un denacionalizēto namu īrnieku un saimnieku darbības komentē Eduards Žemaitis, speciālists nekustamo īpašumu jautājumos, viens no PCTVL kandidātiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās. lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 20395)

Kā noturēt “griestus” vai namīpašnieku patvaļas ierobežošana ar nodokļu palīdzību.
Namīpašnieki nodokļus nemaksā, bet dzīvokļa īres maksu tomēr paaugstinās, it īpaši pēc “īres griestu” atcelšanas. Tūkstošiem dzīvokļu īrnieku šīs cenas var kļūt par cilpu kaklā, taču pašvaldībām nav naudas, lai uzsāktu plaša mēroga jaunu namu celšanu. Ko darīt? Rīgas domes PCTVL darba grupa piedāvā... lasīt tālāk >> (0) (Izlasīja: 21385)

Papildus lasiet:Valstī, kurā 38% iedzīvotāju izmanto krievu valodu kā ģimenes galveno valodu, nav darbību, kuras vēl vairāk sekmētu sabiedrības dezintegrāciju, kā nepārtraukti mēģinājumi likvidēt skolēnu izglītību krievu valodā, kura eksistē jau desmitiem, ja ne sim... lasīt tālāk >>


šo vārdu nezin ASV Valsts Departamentā, jo sagatavodami Sergejam Lavrovam dāvanu no Hilarijas Klintones, viņi nepareizi pārtulkoja angļu «reset» kā «pārslodze»... lasīt tālāk >> (18) (Izlasīja: 68282)Sākumlapa  Mājas lapas karte Meklēšana un abonēšana Izdrukāt Nosūtīt vēstuli
  
Top.LV
Rambler's Top100