EN   RU   LV     
LATVIJAS KRIEVU SAVIENīBA  
Pašvaldību vēlēšanas  
Eiropas Parlaments  
  Partneri un saites

Meklēšana un abonēšana  
Humors  

Sākumlapa > Partija > Programmas

Partija
Programmas
Programma 10. Saeimas vēlēšanām
lasīt tālāk >>(Izlasīja: 7098)
Partijas "PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" programma 11. Saeimas vēlēšanām
Ārkārtas Saeimas vēlēšanas – tā ir vēsturiskā iespēja ievēlēt parlamentu, kas ar reāliem darbiem spēs attaisnot vēlētāju uzticību. Jaunajā Saeimā ir jābūt PCTVL frakcijai - bastionam bezkompromisa cīņai ar nacionāl-oligarhisko režīmu. lasīt tālāk >>(Izlasīja: 4286)
Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2009. gads - programma
atram Latvijas iedzīvotājam – cilvēktiesības un sociālās garantijas! Katrai Eiropas Savienības dalībvalstij – iespēju saņemt taisnīgu palīdzību ekonomiskās krīzes pārvarēšanai! Katrai Eiropas tautai – tiesības lietot dzimto valodu un tiesības iegūt izglītību dzimtajā valodā! lasīt tālāk >>(Izlasīja: 4129)
Politisko organizāciju apvienības „Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” PROGRAMMA LR 9. Saeimas velēšanām
lasīt tālāk >>(Izlasīja: 13572)
PCTVL rīcības programma
Tika apstiprināta PCTVL konferencē 2006. g. 3. jūnijā. PCTVL ir cilvēka pašcieņas partija. Valstij ir jāciena katra cilvēka pašcieņa, jāgarantē neiejaukšanās privātajā dzīvē, jānodrošina valsts iedzīvotājiem tiesības saņemt un izplatīt objektīvu informāciju, kura būtu pietiekama apzinātu lēmumu pieņemšanai, gan izdarot politisko izvēli, gan risinot ekonomiskos, sociālos, kultūras un izglītības jautājumus. Valstij ir pienākums nodrošināt visu Latvijas iedzīvotāju grupu etniskās un kultūras identitātes saglabāšanu. lasīt tālāk >>(Izlasīja: 17728)
Apvienības "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" programma 2004. g. Eiropas Parlamenta vēlēšanām
Katram Latvijas iedzīvotājam – Eiropas tiesības un brīvības, algu un garantijas!
Latvijas tauta ir samaksājusi pārāk augstu cenu par iestāšanos Eiropas Savienībā.
PCTVL mērķis ir nodrošināt vienotajā Eiropā katram Latvijas iedzīvotājam cilvēka cienīgu dzīvi, atalgojumu un sociālās garantijas. lasīt tālāk >>(Izlasīja: 12755)
Papildus lasiet:Valstī, kurā 38% iedzīvotāju izmanto krievu valodu kā ģimenes galveno valodu, nav darbību, kuras vēl vairāk sekmētu sabiedrības dezintegrāciju, kā nepārtraukti mēģinājumi likvidēt skolēnu izglītību krievu valodā, kura eksistē jau desmitiem, ja ne sim... lasīt tālāk >>


šo vārdu nezin ASV Valsts Departamentā, jo sagatavodami Sergejam Lavrovam dāvanu no Hilarijas Klintones, viņi nepareizi pārtulkoja angļu «reset» kā «pārslodze»... lasīt tālāk >> (18) (Izlasīja: 68292)Sākumlapa  Mājas lapas karte Meklēšana un abonēšana Izdrukāt Nosūtīt vēstuli
  
Top.LV
Rambler's Top100