EN   RU   LV     
LATVIJAS KRIEVU SAVIENīBA  
Pašvaldību vēlēšanas  
Eiropas Parlaments  
  Partneri un saites

Meklēšana un abonēšana  
Humors  

Sākumlapa > Atbalsti savienību!

Atbalsti savienību!

Mūsu rekvizīti:

 

Politiskā organizācija "PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"

Juridiskā adrese: Rūpniecības 9, Rīga, LV 1010

.

Vienotais reģistra numurs: 40008120059

Norēķinu konts: ABLV Bank, LV39AIZK0001130013866

 

Naudas ziedojumus politiskajām partijām un to apvienībām var veikt Latvijas pilsoņi un nepilsoņi, pārskaitot naudu uz saņēmēja norēķinu kontu bez jebkādām valsts nodevām. Lai nemaksātu komisijas naudu bankai, ziedojumu PCTVL var veikt tieši ABLV bankā. Ziedotāja vārds un uzvārds, ziedojuma datums un summa tiek publicēti KNAB mājaslapā. Citi dati publicēti netiek.

 

Vienas personas ziedojumu summa vienai partijai nevar pārsniegt 20 000 latu gadā. Juridiskās personas, ārzemju pilsoņi un bezvalstnieki nav tiesīgi ziedot partijām, tāpat kā bujušie VDK darbinieki un aģenti. Ir aizliegti anonīmi ziedojumi.

 

On-line režīmā jūs varat ziedot:

 

1. ABLV

 

2. Swedbankā

 

3. SEB bankā

 

4. Citadele bankā 

 

5. DNB 

 

6. Rietumu bankā

 

Jūs varat arī ievietot savā mājaslapā kādu no PCTVL baneriem: nokopēt kodu, kas atrodas blakus banerim, un ielikt to savā mājaslapā.

 

1. PCTVL baneris 180x160:

Kods:
2. PCTVL baneris 180x70:

Źods:

3. PCTVL baneris 150x58:

Źods:

 

 

 

Valstī, kurā 38% iedzīvotāju izmanto krievu valodu kā ģimenes galveno valodu, nav darbību, kuras vēl vairāk sekmētu sabiedrības dezintegrāciju, kā nepārtraukti mēģinājumi likvidēt skolēnu izglītību krievu valodā, kura eksistē jau desmitiem, ja ne sim... lasīt tālāk >>


šo vārdu nezin ASV Valsts Departamentā, jo sagatavodami Sergejam Lavrovam dāvanu no Hilarijas Klintones, viņi nepareizi pārtulkoja angļu «reset» kā «pārslodze»... lasīt tālāk >> (18) (Izlasīja: 68315)Sākumlapa  Mājas lapas karte Meklēšana un abonēšana Izdrukāt Nosūtīt vēstuli
  
Top.LV
Rambler's Top100